KONST / Litografier / Färglitografi 15229102
nr 1522 9102
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Christian P, segelbåtar på hav, sond. Signerad, numrerad 3/30, -06. Färglitografi. Bladets mått: 36x46 cm, yttermått inklusive ram: 40x55
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:58:49
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr